TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER 2021

PRODEJ PRÁVĚ ZAHÁJEN.

AKCE - platí stejná cena jako v roce 2020.

Vel'ký Meder vlastní dopravou.

Hotel Thermál nebo Aqua ***

v blízkosti termálního koupaliště,

klidné prostředí, polopenze,

sleva na vstupné do areálu

Termín a cenu vám obratem ověříme.


SLOVENSKO - termální lázně, turistika, poznání

PODHÁJSKA

Obec Podhájska se nachází na úpatí Pohronskej pahorkatiny 70 km od města Bratislavy, v blízkosti Nových Zámků. Známá je především díky místnímu termálnímu koupališti, jehož slaná voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus, srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Od roku 1973 je voda čerpána z geotermálního pramene silně mineralizované vody, a to z hloubky 1 900 m. Celý areál se rozprostírá na ploše 14 ha a je otevřený celoročně. Rozsáhlé terasy na opalování, mnoho zeleně a dobrá vybavenost ubytovacích zařízení a kempů. V rekondičně – relaxačním areálu s mnoha bazény je k dispozici solárium, sauna, fitness, vodoléčba, masáže, kadeřnictví kosmetika a nechybí ani služby v oblasti gastronomie, hřiště, tobogány a klouzačka pro děti.

PENZION "GITA"

Prožijte krásnou dovolenou, víkend nebo léčebný pobyt v prostředí rodinného penzionu, v jednom z nejunikátnějších míst Evropy, na Slovensku v obci Podhajská. Obklopen krásnou přírodou se nachází nově postavený penzion GITA. Je pouhých 900 metrů od místního termálního koupaliště, které se směle vyrovná i Mrtvému moři.

Máte rádi výlety na kolech, houbaření, nebo se jen rádi touláte krásnou přírodou? Jste milovníky památek a historie, chcete navštívit starobilá města a památky lidového stavitelství? Užíváte si rádi relaxace spojené s masážemi a venkovním posezením s grilem a krbem? To vše a mnohem více si můžete dopřát během Vašeho pobytu v penzionu GITA!

 

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, každý pokoj má své sociální zařízení, TV, ledničku, rychlovarnou konvici, v letních měsících slunečník a ventilátor. Dále jsou k dispozici plně vybavené kuchyně se sporákem, mikrovlnkou a lednicí.

Je zde také společenská místnost až pro 30 osob a otevřené venkovní terasy, z kterých je jedna krytá. Na zahradě je možnost grilování ve venkovním krbu a posezení pod altány vedle krbu. Parkování před penzionem na soukromém pozemku je zdarma.

 

Služby:

  • Možnost masáží přímo v penzionu.
  • Doprava z nádraží při příjezdu, nebo na koupaliště a zpět, možná po domluvě.
  • Možnost zapůjčení županů a ostatních “zapomenutých věcí”
  • Pro malé děti je možno zapůjčení dětské postýlky za poplatek 170,- Kč na dobu 7 dnů.

AKCE PRO RODINY S DĚTMI

CENÍK v Kč

Měsíc Děti do 12 let Dospělý
 Lůžko  Přistýlka  Lůžko  Přistýlka
leden - duben  140,-  80,-  270,-  120,-
květen - říjen 190,-  130,-  270,-  200,-
listopad - prosinec  140,-  80,-  270,-  120,-

Cena zahrnuje: úklid, povlečení a lázeňský poplatek obci 0,50 EUR na den
Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, pojištění do zahraničí

 

Podhájska

1 | 2 | 3 | 4 >>

Penzion Gita

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>