O NÁS

Nabízíme zájezdy včetně nabídek na poslední chvíli od kvalitních, vyzkoušených cestovních kanceláří, které jsou dle zákona pojištěny proti úpadku.

Ale specializujeme se také jako cestovní kancelář na skupinové a školní zájezdy.

V naší nabídce najdete  zájezdy pobytové, poznávací, adventní i lyžařské  do jakékoliv destinace.

Letecky, autokarem či vlastní dopravou nebo pronájem chat a chalup či hotelu, penzionu v Čechách, na Moravě, Slovensku i v Maďarsku. Také relaxační pobyty v lázních a wellness víkendy.

Usnadníme Vám výběr zájezdu, stačí když zašlete svoji představu o dovolené, upřesníte místo pobytu, počet osob a svoje požadavky a my ušetříme Váš čas a ve stovkách nabídek budeme hledat za Vás.

Nabídku s nejnižší cenou za odpovídající zájezd včetně maximálního využití slev nebo last momentů, která je stejná jako u dané pořádající cestovní kanceláře, na internetu nebo v kamenném obchodě, Vám obratem zašleme na Váš e-mail.

ONLINE PRODEJ 24 hod denně/ 7 dnů v týdnu.

Vyřídíme cestovní smlouvu, platba je možná přímo na účet, fakturou přes zaměstnavatele, osobně i poukázkami nebo čerpáním benefitů.

Zašleme Vám pokyny s odbavením na Vaši dovolenou….

…a Vy už jen sbalíte kufry a vydáte se na dovolenou Vašich snů.

NABÍDKA

 • Specializujeme se na všechny státy Evropy i světa ve formě pobytových a poznávacích zájezdů, jak autokarem, vlastní dopravou, tak i letecky z Prahy, Brna, ale i Pardubic, Ostravy i zahraničí.

 • Cenu Vám spočítáme kompletní včetně příplatků, tax a zahrneme i veškeré slevy a bonusy, které CK nabízejí.
 • Nabízíme on-line vstupenky na divadelní a muzikálová představení včetně generálních zkoušek za výhodné zaváděcí ceny, na sportovní akce, koncerty i festivaly.
 • Komplexní cestovní pojištění do zahraničí včetně storna zájezdu.
 • Uplatnit u nás můžete zaměstnanecké poukázky, benefity, FKSP a fakturu pro zaměstnavatele vám vystavíme na počkání.
 • Zajistíme pro Vás i autokarovou dopravu po ČR či do zahraničí luxusními autokary.
 • UBYTOVÁNÍ Zajistíme pro Vás ubytování v ČR hotely, penzio­ny, chaty, chalu­py, dále termální lázně na Slovensku (např. Podhájska), v Maďarsku (např. Bük, Sarvár, Zalakaros) a to i autokarem.
 • Letenky do všech světových destinací a parkování u letiště se slevou.
 • ŠKOLNÍ ZÁJEZDY Specializujeme se na organizaci levných školních studijních zájezdů nejen do Anglie včetně ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí v Londýně za výhodné ceny (vhodné i pro dospělé).
 • Vyřídíme také objednávky na zimní lyžařskou dovolenou či adventní zájezdy a Silvestrovské pobyty - autokarem z celé ČR či na vlastní dopravu.
 • WELLNESS Pokud si chcete odpočinout, tak pro vás máme wellness hotely a lázeňské pobyty v ČR,ale i zahraničí
 • PRO SKUPINY v létě za sluníčkem i za poznáním, sportovní i cyklo zájezdy, v zimě na hory či  Silvestrovské pobyty nebo jen za pohodou do vinného sklípku nebo na divadelní představení.
 • LAST MOMENT Uspokojíme Vás i širokou nabídkou zájezdů na poslední chvíli a pohlídáme Vám nejvýhodnější možnou cenu.

 


Jako Cestovní agentura JANA HUDKOVÁ, DiS. čerpám z vlastních zkušeností v oblasti prodeje zájezdů a průvodcovské činnosti již od roku 2002.

Během této doby jsem včetně skupinových zájezdů odbavila už tisíce spokojených klientů, kteří se každým rokem rádi vrací.

Staňte se naším stálým a spokojeným klientem i VY.

Živnostenské oprávnění zde:

 

Jako Cestovní kancelář  

CK Jana Hudková s.r.o. působím na trhu jako specialista pro školní a skupinové zájezdy, pojištění proti úpadku mám u pojišťovny UNION.  

Živnostenské oprávnění zde:

 

  GDPR PROHLÁŠENÍ