MAĎARSKO 2021

PRODEJ PRÁVĚ ZAHÁJEN.

NOVINKA - all inclusive v základní ceně za cenu polopenze.

 


UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ

Soukromé penziony v městečku Bük v klidném prostředí, 5 min autem od termálních lázní Bükfürdö a 20 min od Sarvár.

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, skupinky přátel, ale i pro seniory. Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti, vlastní sociální zařízení (sprcha či vana/ WC), plně vybavená kuchyňka společná na patře, balkón či terasa, zahrada, parkování zdarma ve dvoře. Možnost večeří v restauraci v přízemí, pro ubytované sleva.

Libovolný počet nocí - min. 2

Možnost snídaně – nápoj, pečivo, džem, máslo, med, na výběr obložený talíř sýr/salám, vajíčko, paštika nebo míchaná vajíčka/hemenex

Restaurace, obchody, tržnice vzdálené jen několik metrů.

Ceny potravin podobné jako v ČR.

Cena za osobu a noc se snídaní a taxou: 450-550 Kč dle sezóny a pohybu Eur, přistýlka a dětská cena na dotaz

Slevy pro rodiny s dětmi - např. pokoj 2 + 2 (4 lůžka, soc.zařízení, kuchyňka, balkón) se snídaní 1500 Kč na noc


Ubytování v soukromí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

MAĎARSKO - BÜKFÜRDO

Prvotřídní osvěžení, relaxace a regenerace a to pouhé 2,5 hodiny cesty z Brna.

 

Léčebné lázně Bük se staly jedněmi z nejznámějších a nejpopulárnějších léčebných lázní v Evropě. V současnosti se jedná o druhé největší lázně v Maďarsku, které zároveň nabízejí perfektní rekreaci všem generacím hostů. Lázně, zaujímající 14 hektarů, jsou skutečným lázeňským komplexem, očekávajícím vaši návštěvu s nabídkou 27 bazénů s celkovou vodní hladinou větší než 5100 m2.
Voda v léčebných bazénech má teplotu 32- 38 °C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a28 °C, děti jsou srdečně očekávány v brouzdalištích určených pouze jim, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. Komplex skluzavek dostupných zdarma ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Děti si mohou po koupání hrát na momentálně nejmodernějším hřišti nebo v dětském koutku vybaveném úžasnými a zábavnými hračkami. Dospělým toužícím po relaxaci je k dispozici rozlehlé útočiště s pohodlnými lehátky. Využít můžete i novou relaxační budovu, která nabízí příležitost k odpočinku až 500 zákazníků, kteří mají k dispozici zdarma lehátka, hračky, pohovky a místnost pro maminky s dětmi. V "Rekreačním parku" můžete regenerovat ze své každodenní únavy v tichém, klidném a zeleném prostředí. Zastřešené zážitkové koupele v Parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí osvěžení všem generacím hostů.   

Ti, kdo mají rádi pohyb, jsou po celý rok vítáni na sportovních hřištích (plážový volejbal, plážová házená, nohejbal, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis), při organizovaných sportech a zábavných programech. Kdo vyhledává kulinární zážitky hodné králů, také nalezne vše přímo v Bükfürdő: čeká na něj řada restaurací a snack-barů.

Parkování v léčebných lázních je zdarma.

Vynikající kvalita lázeňských služeb byla oceněna nejvyšším čtyřhvězdičkovým hodnocením Asociace maďarských lázní.

Lázně Bük a Sárvár

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Umístění hotelů a penzionů ZDE.
Ukázka výběru snídaní v penzionu.